Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Special Features | scraper 3M |
| Item Diameter | 00inch |
| Item Weight | 0.3kg |
| Item Height | 0cm |
| Item Width | 13cm |
| Item Length | 23cm |
| Item Type | Sponges, Cloths & Brushes |
| Material | Aluminum +rubber |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.