Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 13 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| False Eyelashes Terrier | Other |
| False Eyelash Material | Other |
| False Eyelashes Type | Other False Eyelashes |
| Brand Name | Qeelasee |
| Item Type | False eyelash |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Brand | Qeelasee |
| Color | Black |
| Material | PBT Snythetic material from Korea |
| Thickness | 0.15/0.20/0.25 |
| Curl | B/C/D/CC/DD |
| Same Length in one tray | 8/9/10/11/12/13/14/15mm every single length |
| Mix Length | 8-15MIX /16-18MIX |
Instock
There are no reviews yet.