Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 4 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PVC, ABS |
| Width[mm] | 18.3 |
| Depth[mm] | 19.7 |
| Weight[g] | 4 |
| Height[mm] | 33.6 |
| Battery Capacity[mAh] | 380 mAh |
| Battery life up to[hours] | 27 |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Number Of Drivers | 4 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | other |
| Driver Diameter | 13mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | other |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | Dual Connection |
| Codecs | LDAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0m |
| Plug Type | None |
| Function | For Internet Bar, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | True wireless |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, BQB |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | QCY |
| QCY Model | other |
| QCY earphone | QCY AilyBuds E10 |
| fone de ouvido bluetooth | semi in ear earphones |
| Hi-res audio | LDAC Codec |
| Hi-res wireless earphone | headset gamer |
| qcy official-website | wireless earphone |
| 4 mics | ldac |
| Comfortable Wearing | Wireless bluetooth earphones |
| multipoint connection | 13mm Driver |
| bluetooth headphones | bluetooth 5.4 earphones |
| wireless bluetooth headphones | qcy wireless earphone |
| wireless headphones | Hi-Res Audio with LDAC Codec Headphones |
| Hi-res earphone | QCY AilyBuds E10 earphone |
| hi-res headphones | hi-res wireless headphones |
| tws earbuds | qcy earbuds |
| qcy bluetooth earphones | Earphone bluetooth |
| Feature 1 | 360° Spatial Sound |
| Feature 2 | Dual-Connection |
| Feature 3 | 68ms Low Latency |
Instock
There are no reviews yet.