Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 110-240V |
| Brand Name | JFENGLI |
| Type | fish |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 1W |
| aquarium accessories | Sponge |
Instock
There are no reviews yet.