Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 18 × 18 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | SC-110 |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 3 year |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style, Landscape Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | PC |
| Certification | ce, ROHS |
| Voltage | 12V |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | QACA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
| Rate Output Power | 5W |
| Color Temperature | Warm White 3000K, Cold White 6500K |
| Light Cable Type | Double |
| Light Cable Length | 2m |
| Demension | 77*257 mm |
| Weight | 360g |
| Functions | pathway lighting |
| LED Chips | COB LED |
Instock
There are no reviews yet.