Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | Mainland China |
| Color | Grey |
| Product Dimensions | 20"D x 20"W x 19.75"H |
| Size | 20" x 20" x 19.75" |
| Back Style | Cushion Back |
Instock
There are no reviews yet.