Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 104 × 36 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Number of Layers | Three Layers |
| Size | W61.8*D29.9*H91.5cm |
| Style | Minimalist Modern |
| Material | Wood |
| Brand Name | QABA |
| Origin | Mainland China |
| Type | Cabinet |
| Room Type | Bedroom, Classroom, Playroom |
| Number of Shelves | 4 |
| Special Feature | Anti-Tipping Device, Ample Storage, Cute Appearance |
| Age Range (Description) | Kid |
Instock
There are no reviews yet.