Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Mildew Resistant, Extra Thick, SELF-ADHESIVE, Water Resistant, Environment Friendly, Formaldehyde-free |
| is_customized | Yes |
| Function | Moisture-Proof, Smoke-Proof, waterproof, Fireproof, Sound-Absorbing, SoundProof, Anti-static, Mould-Proof, Heat Insulation |
| Vinyl Wallpaper Type | Paper Back Vinyl Wallpapers |
| Model Number | Wood grain series |
| Type | Vinyl Wallpapers |
| Charge Unit | Usd/Roll |
| Surface Treatment | Embossed |
| Pattern | wood |
| Usage | entertainment, Administration, Household, Commerce |
| Use | Elders' Room, LIVING ROOM, Kids' Room, Kitchen, study, Bedding Room, Wedding House, Furniture renovation, cabinets, wardrobes, desktops, countertops… |
| Brand Name | YUNPOINT |
| Material | PVC |
| Style | vintage |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| CN | Guangdong |
| Size | 1mx40cm, 3mx40cm, 5mx40cm, 8mx40cm |
Instock
There are no reviews yet.