Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 18 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Weight | 0.12kg |
| Model Number | RH2413/4/5 |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | PVC |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| Feature1 | Transparent Makeup Storage Bags |
| Feature2 | Transparent Makeup Bags |
| Feature3 | Dry Wet Separation Toiletry Pack |
| Feature4 | Transparent Toiletry Bag |
| Feature5 | Swimming Waterproof Toiletry Bag |
| Feature6 | Transparent PVC Toiletry Bag |
| Feature7 | Large Capacity Toiletry Storage Bag |
Instock
There are no reviews yet.