Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Mildew Resistant, Formaldehyde-free, Environment Friendly, Extra Thick, SELF-ADHESIVE, Water Resistant, 3D |
| Function | waterproof, Moisture-Proof, Mould-Proof, Smoke-Proof, SoundProof, Sound-Absorbing, Heat Insulation, Anti-static |
| Vinyl Wallpaper Type | Paper Back Vinyl Wallpapers, Paper Back Vinyl Wallpapers |
| Model Number | 60x100cm 60x300cm 60x500cm |
| Type | Vinyl Wallpapers |
| Charge Unit | Usd/Roll |
| Surface Treatment | Exfoliator |
| Pattern | Brick |
| Usage | Administration, Commerce, entertainment, Household |
| Use | LIVING ROOM, Bedding Room, study, Kitchen, Kids' Room, Wedding House, Elders' Room |
| Brand Name | none |
| Material | PVC |
| Style | Modern Style |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| CN | Zhejiang |
| color | gray |
| Features | Self-adhesive and waterproof |
| brand | WZF |
| wall wallpaper wallpaper | wall wallpaper sticker 3d wall stickers for living room wallpaper |
Instock
There are no reviews yet.