Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 40 × 51 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | JY-CWM-009 |
| Type | Inflatable Car Wash Mat |
| Design | Large Outdoor Inflatable Recreation |
| Material | PVC, PVC |
| Brand Name | joyexer |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
| Size | 5x3m/6x3m |
| Air pump | With pump |
| Accessory | 1pc Air pump, Repair kits |
Instock
There are no reviews yet.