Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 20 cm |
| Model Number | YG-C123140-4 |
| Style | Freestanding, Modern |
| Material | ABS, PVC, Cotton |
| Faucet | Not Included |
| Origin | Mainland China |
| Color | Blue |
| Shape | Rectangular |
| Pump Power | 30W |
| Suitable Weight | Less than 100kg/220lbs |
| Suitable Height | 1.8m/5.9ft |
| Number of Layers | 4 |
| Inflation Time | about 1 min |
| Heat Resistant Temperature | About 50 ℃/122℉ |
| Product Size | 84*140*74cm/33.07*55.11*29.13in |
| Packing Size | 36.5*32*18cm/14.37*12.59*7.08in |
| Gross Weight | 4kg/8.81lbs |
Instock
There are no reviews yet.