Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 120.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Brand Name | DUTRIEUX, shengsen |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Hebei, China |
| Model Number | curved fence panels |
| Frame Material | Metal |
| Metal Type | Steel |
| Pressure Treated Wood Type | Heat Treated, Heat Treated |
| Frame Finishing | Powder Coated |
| Service | video of installation |
| Material | Low-Carbon Iron Wire |
| Mesh Hole Size | 12.7mm*76.2mm |
| Height | 2.1m, 2.4m, 2.9m |
| Length | 2.5m, 2.9m |
| Wire diameter | 3.85/4mm |
| Keyword | curved fence panels |
Instock
There are no reviews yet.