Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 3cm |
| Item Weight | 22g |
| Item Length | 23cm |
| Item Height | 16.5cm |
| Model Number | Make Up Bag |
| Material Composition | PVC |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Floral |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | PVC |
| Brand Name | eTya |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| S Size | 22.5*11.5cm |
| M Size | 23*16.5cm |
| L Size | 30*23cm |
| Material | Clear PVC |
Instock
There are no reviews yet.