Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 80 × 100 cm |
| Model Number | ASP |
| Type | Pool |
| Design | Large Outdoor Inflatable Recreation |
| Material | PVC, Oxford |
| Brand Name | Ejia |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE, RoHS |
| Color | As photo show or Customized |
| Size | Can be custom |
| Air blower | 110V/220V CE/UL |
| Usage | Event, Party, Show, Wedding |
| Accessories | Blower, light, packing bag, ropes, sand bag, repair kit |
| Advantage | High quality, Easy to use |
Instock
There are no reviews yet.