Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 27 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4.5m |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 100-240V |
| Model Number | PRK-21B |
| Certification | ce |
| Brand Name | PuRuikai |
| PURUIKAI Model | PRK-21B |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.