Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| is_customized | YES |
| Regional Feature | CHINA |
| Theme | Buddhism |
| Style | feng shui, Mineral Rock Stone Specimens |
| Material | CRYSTAL, Amethyst Quartz Crystal |
| Brand Name | nacrenpo |
| Origin | Mainland China |
| Use | House Treasure, Meditation, Spirituality Growth |
| Suit for | Holiday/Festival Gift, Creative Gift |
| Highlight | Reiki Healing Gemstone Pendulum |
| Shape | Hexagonal Prism |
| Item | Crystal Point Wand Pendant |
| Length | About 30-50mm |
| Type | Dream Amethyst Quartz Necklace |
| Color | Purple (Random) |
| Feature | Double Terminated Tower |
| Gift | Birthday Gift, Christmas Gift, Valentine's Day Gift |
| Process | Handmade Polished |
| Function | Home / Office / Room Decoration |
| Application | Degaussing, Enery Power Generator, Balance Stone, Yoga Decor |
| Wholesale | Support |
| Dropshipping | Support |
Instock
There are no reviews yet.