Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 1 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | FF26 |
| Item Length | 65cm |
| Material | Acrylic |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Eyewear Accessories |
| Eyewear Accessories | Chains & Lanyards |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.