Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 6.7M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 220-240V |
| Material | ABS |
| Model Number | W-S8S |
| Certification | ce |
| Brand Name | Purerobo |
| Origin | Mainland China |
| Water Tank Capacity | 25ml single water tank, totally 50ml |
| Cleaning Speed | 1.1min/sqm |
| Clean Range | Glass, wall, vanity mirrors, tiles |
| Noise Approx | ≤65db |
| Cleaning Mode | N+Z(default auto mode), N, Z |
| Suction | 2400-2600Pa |
| Charging Time | 1.5-2H |
| Size | 250*250*89 mm |
| Rated Voltage (V) | DC 24V |
| Rated Frequency (Hz) | 50/60Hz |
| Rated Power (W) | 72W |
| Battery Type | Polymer Li-ion battery |
| Battery Capacity (mAh) | 500mAh |
| Adapter Input | 100-240V~50/60Hz 1.5A |
| Adapter Output | 24V (3A) |
| Suction Motor Type | BLDC Motor |
| Walking Motor Type | Brush DC Motor |
| Auto Water Spray Function | Yes |
| Remote Control | Yes |
| Anti-falling Control Algorithm | Yes |
| Auto-finish | Yes |
Instock
There are no reviews yet.