Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 4.5M |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 220-240V |
| Material | ABS |
| Model Number | W-R3 |
| Certification | ce |
| Brand Name | Purerobo |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 945g |
| Size | 298*150*120 |
| Power | 80W |
| Output voltage | 100-240V / 50-60HZ |
| Adapter output | 24V /3.75A |
| Cleaning speed | 4min/㎡ |
| Adapter certification | UL, FCC, CE, ROHS |
| Support | APP/Remote Control |
| Suitable for | Tile, marble, wood flooring, glass |
| Suction Power | 2800Pa |
| Noise | <75dB |
| Maximum cleaning area | 6*5m |
| Battery life time | 2 years |
| Backup battery | >20min |
| Safety rope length | 4.5m |
| Kind | Robot cleaner |
Instock
There are no reviews yet.