Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | Aux |
| Battery Capacity[mAh] | 7.2V@5000 |
| Sound Mode | Hi-Res Sound Mode, Stereo Sound Mode, Extra Bass Mode |
| Category | Speakers |
| Use | Camping |
| Tweeter material | Metal |
| Bluetooth Version | 4.0 |
| Input Power(W) | 50-99 W |
| Voice Control | No |
| Waterproof | Yes |
| Support APP | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Built-in Microphone | Yes |
| Audio Crossover | Two-Way |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | Battery |
| PMPO | 100W |
| Channels | 3 (2.1) |
| Battery | Yes |
| Communication | AUX, USB |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | PVC |
| Brand Name | PUREMIC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | FCC, UL |
Instock
There are no reviews yet.