Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Whether printing | No |
| Product application scenarios | Bed |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern | Plain Dyed |
| Weight | 165g |
| Material | 100%linen |
| Type | Flat Sheet |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
Instock
There are no reviews yet.