Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Remove Blackhead Serum |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Natural Plants |
| Model Number | Anti Acne Face Serum |
| Feature | Anti-Aging |
| Formulation | Liquid |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | face serum |
| Manufacturer | EELHOE |
| Shelf Life | 3 years |
| Distributor/Importer | Anti Aging Serum |
| Date of Manufacture | Anti Wrinkle Face Serum |
| Net Content | 80ml |
| Feature1 | Lighten Neck Fine Line |
| Feature2 | Reduce Wrinkles |
| Feature3 | Lighten Fine Lines |
| Feature4 | Pore Shrinking |
| Feature5 | Brightening Face Serum |
| Feature6 | Moisturizing Face Serum |
| Feature7 | Face Tightening Serum |
| Feature8 | Fade Freckles |
| Feature9 | Restore Skin Barrier |
Instock
There are no reviews yet.