Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | WXZ2921 |
| Thread Count | 400TC |
| Fabric Count | 50 |
| Pattern | PRINTED |
| Weight | 800g—1650g |
| Grade | Grade A |
| Pattern Type | Solid |
| Age Group | adults |
| Style | plain, Print |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Fitted Sheet |
| Brand Name | ZHENXISHUSHIMOXI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu, Jiangsu |
| Season | Summer/Autumn |
| Place | Home/Hotel/Bedroon/Hospital/Room |
| Suit | Women/Man/Student/Adult/Child/Teenager |
Instock
There are no reviews yet.