Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.395 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| With Water Pipes | No |
| Water Spray Type | Fan |
| Body Material | Engineering Plastic |
| Handle Type | Finger Type |
| Interface Material | Copper |
| Brand Name | AMY CAR NEW FORCE |
| Origin | Mainland China |
| Name | High pressure water gun |
| Product name | foam spray gun |
| Spray distance | 10-15m |
| Material of gun body | ABS |
| Nozzle material | copper |
| Handle material | nylon |
| Application scope | Indoor and outdoor cleaning, car cleaning. |
| Water gun spray type | fan shaped |
| Category | High pressure water gun |
| Material of gun head | all copper |
| Sales unit | 1 Pcs |
Instock
There are no reviews yet.