Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 14 × 2 cm |
| Function | Message Reminder |
| Compatibility | All Compatible |
| Setting Type | GLUE |
| Model Number | CB007-1 |
| Shapepattern | Geometric |
| Plating | Antique Copper Plated |
| Style | TRENDY |
| Material | Metal, nickel and lead free |
| Gender | Women |
| Metals Type | Copper |
| Brand Name | Vinterly |
| Bracelets Type | Cuff Bracelet |
| Fine or Fashion | fashion |
| Origin | Mainland China |
| Width | 6mm |
| Color | copper color |
| Element | 6pcs Magnets |
| Size | can adjustable by yourself |
| Package | OPP /pcs, envelope |
| Weight | 13.7g |
| Feature | magnetic therapy |
| Thinckness | 1.8mm |
| Inner perimeter | 17cm |
| Finished | high polished |
| Gift | Christmas Gift |
Instock
There are no reviews yet.