Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Thread Count | 200TC, 200TC |
| Fabric Count | 60, 60 |
| Pattern | Plain Dyed, Plain Dyed |
| Grade | Grade A, Grade A |
| Pattern Type | Solid, Solid |
| Age Group | adults, Adults |
| Style | jacquard, Plain |
| Material | 100% Polyester, 100% Polyester |
| Type | Flat Sheet, Fitted Sheet |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Weight | 300g |
Instock
There are no reviews yet.