Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 4cm |
| Item Weight | 45g |
| Item Length | 22cm |
| Item Height | 18cm |
| Material Composition | Polyester |
| Shape | Pillow |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | DJDF |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | Cosmetic Cases |
Instock
There are no reviews yet.