Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Jewelry |
| Surface Width | 14mm |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Cocktail Ring |
| Model Number | L-2160 |
| Shapepattern | Geometric |
| Style | Hiphop/Rock |
| Occasion | party |
| Material | Metal |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | DGHUAYU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Product material | Stainless steel ring |
| Crowd | Men, Women |
| Ring size | 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 |
Instock
There are no reviews yet.