Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Mood Tracker |
| Surface Width | 20mm |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | R759 R760 R761 R762 R763 |
| Shapepattern | Round |
| Style | Vintage, 1% ER |
| Occasion | Anniversary |
| Material | Metal |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Catiger |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Color | Silver color and Black |
| Size | US Size 8-14# |
| Weight | About 25g |
Instock
There are no reviews yet.