Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Mood Tracker |
| Surface Width | 6mm |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | R722 |
| Shapepattern | Face |
| Style | Classic |
| Occasion | party |
| Material | Metal, 316L Stainless Steel |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Catiger |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Color | Silver Color Black |
| Size | US Size 7-15# |
| Wholesale Price | $2.8/pcs |
| Weight | About 10g |
| Ring Face Size | 1.75cm*2.3cm |
| Ring Style | Slavic Amulet Ring |
Instock
There are no reviews yet.