Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | None |
| Surface Width | 20mm |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | R740 R741 R742 |
| Shapepattern | Animal |
| Style | Classic |
| Occasion | Anniversary |
| Material | Metal, 316L Stainless Steel |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Catiger |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Rings |
| CN | Guangdong |
| Fine or Fashion | fashion |
| Ring Size | 7# –14# |
| Ring Style | Lion |
| Weight | About 28g |
| Color | Gold Black Plated, Silver Color |
Instock
There are no reviews yet.