Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Mood Tracker |
| Surface Width | 20mm |
| Setting Type | Tension Setting |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | R616 |
| Shapepattern | Number |
| Style | Classic |
| Occasion | Anniversary |
| Material | RESIN |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Catiger |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Color | Silver Color and Black Color |
| Size | US Size 5-13# |
| Wholesale Price | $2.7/pcs |
| Ring Face | 1.5*1.5cm |
| Ring Style | Pool Eight Ball |
| Weight | 9g |
Instock
There are no reviews yet.