Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Fitness Tracker |
| Model Number | P299 |
| Shapepattern | Animal |
| Style | Classic, Spider |
| Material | Semi-precious Stone |
| Pendants Type | slide |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Catiger |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Fine or Fashion | fashion |
| Item Type | PENDANTS |
| Color | Silver Color and Black, Red |
| Pendant Size | 3*3.36cm |
| Pendant Weight | About 5g |
| Link Chain | 60cm |
| Stone | CZ Zircon |
Instock
There are no reviews yet.