Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.641 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 13 cm |
| Model Number | Waste Disposers Hoder |
| Certification | none |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
| Support height | 12cm-22cm |
| name | Waste Disposers Hoder |
Instock
There are no reviews yet.