Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Waste Disposers Hoder |
| Certification | none |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
| Support height | 12cm-22cm |
| name | Waste Disposers Hoder |
Instock
There are no reviews yet.