Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Pattern Type | Plaid |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| With Platforms | No |
| Style | LEISURE |
| Season | Spring/Autumn |
| Insole Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Occasion | Casual |
| Toe Shape | Pointed toe |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Heel Type | Square heel |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Pump Type | MARY JANES |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | Pumps |
Instock
There are no reviews yet.