Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Is Electric | No battery |
| Gender | Unisex |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | shensuodangong |
| outside width | 85mm |
| inner width | 42mm |
| bow head material | stainless steel |
| Telescopic rod | aviation aluminum |
| weight | 300g |
| length | 30cm |
| Maximum telescopic length | 75cm |
Instock
There are no reviews yet.