Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional, Explosion-proof |
| Axe Head Type | Single-bit |
| Weight | 892g |
| Overall Length | 37.5cm |
| Handle Material | Wood |
| Axe Head Material | High Carbon Steel |
| Model Number | FT024 |
| Type | Axe Head |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | JIANLAI |
| Origin | Mainland China |
| Blade Width | 20mm |
| blade length | 98mm |
| Axe hole size | 20mm |
Instock
There are no reviews yet.