Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 13 cm |
| Model Number | Beach Toys Set |
| Brand Name | CatXaa |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Material | plastic |
| Bucket Color | Blue, pink, green, (sand mold random color delivery) |
| Bucket Size(H*Dia.) | 13*14.5cm |
| Quantity | 6PCS |
| Package Included | 6PCS Beach Toys Set |
| Apply to | beach toy, digging sand toy and so on |
Instock
There are no reviews yet.