Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 10 cm |
| Kites Accessory Type | Kite Handle & Line |
| Model Number | 2015081901 |
| Animals | Insects |
| Warning | Don't flying in storm |
| Gender | Unisex |
| Shape | Animal |
| Item Type | set |
| Material | Nylon |
| Brand Name | HENGDA KITE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y |
| Certification | CE |
| 3m | 160cm*300cm |
| 4m | 240cm*400cm |
| line | 30m |
| handle | included |
Instock
There are no reviews yet.