Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PE Cotton |
| Outdoor Activity | Camp |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place of origin | Quanzhou, Fujian |
| Brand | LOOGU |
| Fabric | Chunya Textile |
| Applicable population | adult |
| Weight | 615g |
| Filler | Artificial polyester cotton |
| Structure | Envelope |
| lining | pure cotton |
Instock
There are no reviews yet.