Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warranty | 1 years |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP54 |
| Style | Modern Style |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CCC, ce, CE, CCC |
| Voltage | 85-265V |
| Power Source | SOLAR |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Lighting Area | 5-10 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | IISINUO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.