Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.166 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature |
| Warning | – |
| Certification | Europe certified (CE), CE |
| Model Number | Insect observation bucket puzzle toy |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Material: | Plastic |
| Size: | Approx.14.5x10x7.5cm/5.71×3.94×2.95inch |
Instock
There are no reviews yet.