Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 30 × 15 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, ce, EMC, LVD, PSE, rohs, CE |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | AXLUX |
| Model Number | ATK-575 |
| Application | Sports Stadiums |
| Color Temperature(CCT) | 5000K (Daylight) |
| IP Rating | ip66 |
| Lamp Body Material | aluminum alloy |
| Beam Angle(°) | 30/60/90/120 |
| Input Voltage(V) | 30/60/90/120 |
| Lamp Luminous Efficiency(lm/w) | 155 |
| Lamp Luminous Flux(lm) | 48000 |
| Warranty(Year) | 5-Year |
| Working Temperature(℃) | -20 – 40 |
| Color Rendering Index(Ra) | 80 |
| Light Source | LED |
| Support Dimmer | Yes |
| Lighting solutions service | DIALux evo layout |
| Lifespan (hours) | 50000 |
| Control Mode | Remote Control, Sensor control |
| Product Keywords | PC PMMA lens outdoor ip65 ip66 led lighting with saa certification |
| Working Time (hours) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Working Lifetime(Hour) | 50000 |
Instock
There are no reviews yet.