Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Brand Name | DUTRIEUX, ADVANS |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Model Number | AI–PF011 |
| Frame Material | Aluminium |
| Frame Finishing | Pvc Coated |
| Feature | Easily Assembled, ECO FRIENDLY |
| Usage | Garden Fence, Highway Fence, Sport Fence, Farm Fence |
| Type | Fencing, Trellis & Gates |
| Service | 3D modeling |
| Color | black |
| size | L3.6m*H1.2m |
Instock
There are no reviews yet.