Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.127 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Field of View | 50m, 50m |
| Water Resistance Level | IPX4, IPX4 |
| Objective Lens Diameter | 30mm, 30mm |
| Lens Coating Description | other, other |
| Magnification | 4, 4 |
| Focus Type | Central+Detached |
| Material | Plastic |
| Type | Binoculars |
| Origin | Mainland China |
| Eyepiece Diameter | 30mm |
Instock
There are no reviews yet.