Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Model | 62022F029 |
| Appearance | Round |
| Type | Dinner Box |
| Capacity | 2L |
| Straw Length | None |
| Bag Style | HOBOS |
| Number of Users | 1-2 |
| Water Purification Method | Kettle-type (Pressing Type) |
| Purification Method | None |
| Style | Outdoor |
| Material | Titanium, Pure Titanium |
| Disposable | No |
| Fold | Yes |
| With Cooler Bag or Not | No |
| With Tableware or Not | Yes |
| Can Hold Boiling Water or Not | applicable |
| Origin | Mainland China |
| Lunch box or hanging pot | 400ml and 750ml |
| Kettle | 1100ml |
Instock
There are no reviews yet.