Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 51 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 400w |
| Voltage (V) | 220V |
| Use | Garden |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| brand | Oasis Camel |
| place of origin | China |
| Color classification | 001 Lake Blue Lift |
| tag price | 598 |
| IPO time | Spring 2022 |
Instock
There are no reviews yet.