Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Wonder Saw |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| Teeth Per Inch | 32 |
| is_customized | Yes |
| Weight | a |
| Dimensions | aaa |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | aaa |
| Material | STEEL, Aluminum Alloy |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | LIXIU |
| Origin | Mainland China |
| Product category | Outdoor gadget camping saws |
| Product name | Aluminum Alloy Folding Saw |
| Brands | ShineTrip |
| Available colours | silver and black |
| Saw blade material | 65 gauge high manganese steel |
| Folding saw unfolding size | 110mm x 330mm x 160mm |
| Storage size | 370mm x 45mm x 34mm |
| Features1 | Wood saw |
| Features2 | Folding saw |
| style 22 | hand saw mini |
| style 21 | coping Saw vs hacksaw |
| style 20 | small hand saws hacksaw |
| style 19 | Nhat isa hack sawused for |
| style 18 | folding hacksaw |
| style 17 | folding bow Saw |
| style 16 | saw hack |
| style 15 | hacksaw for fine sawing |
| style 14 | boreal 21 folding bow SaW |
| style 13 | hacksaw multi purpose |
| style 12 | high sierra camps |
| style 11 | camp foldable saw |
| style 10 | sierra camping gear |
| style 9 | Sierra camp |
| style 8 | hand saw for hikes |
| style 7 | folding camping saw |
| style 6 | hiking Saw |
| style 5 | wood cutter camping |
| style 4 | sierra outdoor senices |
| style 3 | Dest camping eastern sierras |
| style 2 | skill saw lowes |
| style 1 | best folding saw for camping |
Instock
There are no reviews yet.